fbpx
Google ads Yönetimi

Google Ads Yönetimi

Google Ads Yönetimi eski adıyla Google Adwords Profesyonel Google Reklam Çalışmaları ile Google internet arama motoru liderliğinin yanı sıra Dünyanın en çok ziyaret edilen web sitesidir.

Google Ads Yönetimi

Neredeyse tüm web sitelerinin ziyaretçileri Google arama sonuçları veya reklamları ile gelen ziyaretçilerdir. Marka tanıtma, ürün veya hizmet sunma gibi tüm web sitelerinin dijital pazarlama ve internet reklam çalışmalarının en önemli bölümünü Google Ads oluşturmaktadır.

Google Adwords Yönetimi

Google reklamları Arama Ağı Reklamları, Görsel reklamlar, Alışveriş Reklamları, Mobil Reklamlar ve Youtube reklamları olarak sunulmaktadır. Tüm bu reklamların genel adına Google Adwords (Reklam) denilmektedir. Google Reklam veya internet reklamcılığı olarak da kullanılan bu reklam biçimi en etkili reklam biçimlerininin başında gelmektedir.

Google Adwords Ajansı

Peganom  Google Partners sertifikalı ajans olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Google adwords reklamlarını yöneten tüm ekip Google adwords sertifikalarının tümüne sahiptir. Google reklamcılık çalışmaları ileri seviye uzmanlık gerektiren, doğru sonucu almak için sürekli gelişen özellikleri takip ederek çalışma yapılan hizmetlerdir.

İntenet Reklamcılığı

Google reklamları çalışmalarının en önemli parçası çalışmaya başlamadan önce rakiplerin ve sektörün incelenmesi ve doğru anahtar kelime çalışmalarının yapılması ve en doğru stratejinin oluşturulmasıdır.

Dijital pazarlamanın fayda / maliyet oranı en yüksek araçlarının başında gelen Google Ads reklamları uzmanlık ve profesyonel yaklaşım gerektirir. Aksi halde karlı bir yatırım aracı olmaktan çıkarak gereksiz bir masraf haline gelebilir.

Peganom olarak yetkili ve sertifikalı Google ajansıyız. Bunun başarıya ulaşmak için yeterli olmadığını çok iyi biliyoruz. İleri düzey analiz ve optimizasyon çalışmalarına verdiğimiz önemin, yakaladığımız başarı hikayelerine büyük katkısı olduğuna inanıyoruz.

Oluşturduğumuz tüm Google Ads hesaplarında kampanya ve reklam gruplarını olabilecek maksimum segment sayısına ayırıyoruz. Bu sayede ileri düzey optimizasyon gerçekleştirebiliyoruz. Coğrafi, yaş, cinsiyet, ilgi alanı gibi birçok segmenti ayırarak ve kesiştirerek oluşturduğumuz kampanyaları inceleyerek, roi (return on investmen) yani yatırım geri dönüşünü inceleyerek bütçe dağılımını gerçekleştiriyor, mevcut bütçe ile daha fazla geri dönüş sağlıyoruz.

Google Adwords Reklamları

Google’ın reklam hizmeti Adwords ile ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere yayabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz bütçe ile ve ürün grubunuz ile alakalı olan anahtar kelime ile en etkili şekilde arama motorlarında varlığınızı Adwords ile sürdürebilir veya geliştirebilirsiniz. Google Adwords reklamları, dijital pazarlama stratejinizin son ve çalışmalarınızın sonuçlarını toplayacağınız en önemli halkasıdır.

Neden Google Reklamlarını Tercih Etmeliyiz?

Google arama motoru, günümüzde dünya üzerinde en fazla tercih edilen arama motorları arasındadır. Türkiye’de internet kullanan kişilerin %85’lik bir kısmı Google’ı tercih ettiği için büyük bir kitleye ulaşabilirsiniz. Google üzerinde yayınlatacağınız reklamlarınız kitleye etkin şekilde aktarılmasını sağlar.

Google Adwords Optimizasyon

Her çalışmamızda olduğu gibi Google reklam çalışmalarınızda da yaptığımız işleri detaylı bir şekilde takip ederek geri dönüşleri değerlendirme altında alıyoruz. Zaman içinde takip ettiğimiz reklam çalışmalarınızı optimize ederek, olası fırsatları kaçırmamanızı sağlıyoruz. Bu sebeple Peganom, reklam çalışmalarınızı sürekli takip ederek, gerekli optimizasyon çalışmaları ile verimliliğinizi en üst seviyelere çıkartıyor.

Google Adwords Etkili Kampanyalar

Google arama motorunda etkili şekilde bir reklam verebilmek istiyorsanız, doğru kampanyaları doğru şekilde hedef kitlenize aktarmanız gerekir. Peganom en etkili reklam metinlerinizi ve anahtar kelimelerinizi sizler için belirleyerek hedef kitlenizden olumlu geri dönüşler almanızı sağlıyor. Kampanyalarınızı sizlerin yerine profesyonel şekilde oluşturuyoruz.

Peganom, Google Partners Üyesidir

Peganom, bütün Google Adwords reklam sertifikalarına sahip olmakla birlikte, Google Partners üyesidir.

Tüm Google Adwords reklam sertifikalarına sahip olan ve Google Partners üyesi olan firmamız, Google Adwords konusundaki tecrübeleri ile sizlere en etkili reklam stratejilerinizi geliştirebilmeniz için çözümler sunuyor. Etkili reklam verebilmeniz için çalışmalarımızı yaparken aynı zamanda yönetimi ve optimize edilmesini de üstlenerek sizlere detaylı raporlar da sunuyoruz.

Şimdi Ara
Whatsapp