fbpx

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım Tüm kurumsal websitesi tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarından sonra dilerseniz grafik tasarım hizmetimizle dijital dünyadaki bilinirliğinizi arttırabilir ve kendinize iyi bir yer edinebilirsiniz. Sosyal medya görselleribanner tasarımları ve firmanızın tüm grafik işleri için grafik tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Grafik Tasarım Hizmetleri

Kurumsal kimliğinizi tamamlayacak sürekli güncel tutmak isteyeceğiniz sosyal medya hesaplarınız için düzenli olarak görseller hazırlayabilir, e-ticaret veya kurumsal websiteniz için dönemsel olarak yapacağınız kampanyalar için banner görselleri hazırlayabiliriz. El ilanları, broşürler, kartvizitler ve diğer tüm grafik işleriniz içinde grafik tasarım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Grafik Tasarım
Grafik Tasarım

Kurumsal Grafik Tasarım Hizmetleri

Dilerseniz iş başına fiyatlandırma yaparak sadece ihtiyacınız olan grafik tasarım hizmetini alabilir veya sosyal medya görselleribanner tasarımı gibi sürekli devam etmesi gereken periyodik işler içinde esnek fiyat seçenekleriyle aylık bütçelendirmelerle birlikte çalışabiliriz.

Fiyatlandırma ve diğer tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız.

Nasıl Başlarız ?

Müşterinin talep ettiği grafik tasarım hizmetine göre fiyat ve zaman planlaması yapılır. Anlaşmaya varılan ücretin %50 kadar tahsil edildikten sonra tasarım çalışmalarına başlanır.

Tasarımın teslim sürecine kadar müşteriyle sürekli iletişim halinde oluruz. Teslim süresinden hemen önce %50’lik kısmı da tahsil ederek tasarıma ait tüm çalışmaları müşterilerimizle paylaşırız.

Çalışma Süreci

Anlaşmaya varılan çalışmayla ilgili olarak kesin teslim süresi belirlenir ve en iyi çalışma planlaması yapılarak müşteriyle fikir alışverişinde bulunulur. İşinizin acileyetine göre fiyat performans dengesi değişiklikler gösterebilir. Peganom zamanında teslim edemeyeceği işleri asla kabul etmez.
Çalışma Süreci

Peganom planlanan teslim süresi içerisinde projeyi teslim etmek için yoğun bir çalışmaya başlar, Çalışma süresi boyunca her düzenleme müşteri ile teyitleşilerek ilerler, böylece proje sonuca doğru ilerlerken sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Sonuç

Yoğun çalışmanın sonucu ortaya çıkan projeniz teslim edilir, artık profesyonel grafik hizmetinin gücünden faydalanabilirsiniz. Tüm baskı, matbaa işlerinizde Peganom sizin yerinize gerekli hazırlıkları ve baskıya hazır grafikleri matbaanızla paylaşır veya anlaşmalı matbaalarımızdan sizin yerinize fiyat alarak karşılaştırma yapmanızı sağlar.

grafik tasarım
grafik tasarım

Kreatif Dünyanın Kapıları Grafik Tasarımlar İle Açılıyor!

Grafik tasarım hayal gücünün resme aktarılmasıdır. Farklı programlar kullanılarak hazırlanan çalışmalar, yaratıcılık ile birleştiğinde aklın ve ruhun sınırsız gözünü yansıtmış olur.

Kurumsal kimlik ve reklam alanında oldukça sık kullanılan grafik teknikleri firmaların tanıtım yüzlerinin oluşturulmasında vazgeçilmezdir. Dilediğiniz kadar uygun ücretler ile profesyonel bir çalışma yapın, çalışmalarınızı yaratıcı düşünceyle birleştirmezseniz başarılı olamazsınız.

Bu noktada da grafik tasarım devreye girerek hayallerinizi somutlaştırıyor.

Neden Grafik? – Görsellerinizle Büyüleyin!

Grafik tasarım çalışmalarında kurumsal kimlikten logo ve afiş tasarımlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuluyor. Reklam ve internet dünyasının yıldızı olmak, müşterilerinizi profesyonelliğinizle büyülemek istiyorsanız Peganom grafik tasarım hizmetlerinden yararlanmalısınız. Bunun dışında;

 • farkındalık yaratmak,
 • görselliğinizle büyülemek,
 • çağı takip etmek,
 • müşterilerinizi ikna etmek,
 • kreatif çalışmalara imza atmak,
 • ürün ve hizmetinizi en etkin şekilde tanıtmak için grafik tasarım yaptırın.
 • Nasıl Olmalı? – Yaratıcı ve Akıllara Kazınan Grafikler!

  Grafik tasarım başta Photoshop olmak üzere; Paintshop, Corel Draw, Freehand, Indesign, Illüstratör, After Effect gibi programlar kullanılıyor. Geniş bir kullanım alanı olan uygulamanın ilgi çekici ve özgün olması ilk kriterlerden.

  Logo ve katalog tasarımları, kartvizit, afiş, billboard, banner tasarımı, broşür ve katalog tasarımı, karikatür, serigrafi, antedli kağıt, stand tasarımı ve daha pek çok kullanım alanı olan grafik tasarımlar firmanızın kimliğini ve amaçlarını en iyi şekilde yansıtmalı, uzun zaman kullanılabilir olmalıdır. Ayrıca uygulamanın temel ilkeleri arasında;

  • hizalama,
  • denge,
  • karşıtlık,
  • vurgulama,
  • hareket,
  • görüntü,
  • oran,
  • yakınlık,
  • tekrarlama,
  • ritm ve birlik yer alıyor.

  Bütün özelliklerin bir araya gelmesiyle de muazzam çalışmalar ortaya çıkıyor. Her sektöre özel çalışmalar yapıldığında daima özgünlük ve yaratıcılık yakalanıyor. Ayrıca web sitelerinizde yayınlanan grafik tasarımlar ile daha çok kişiye ulaşıyorsunuz.

 • Sizinle Aynı Dili Konuşuyoruz!

  Grafik tasarım çalışmalarına farklı bir boyut kazandıran ekibimiz proje öncesi firmanızı yakından tanıyarak amaç ve hedeflerinizi öğreniyor. Tasarımı yapılan kurumsal kimlik ve baskı çalışmalarının kusursuz bir şekilde teslimi sağlanırken logo renklerinize uygun diğer şirket materyalleri de yapılmakta.

  Özgün çalışma mantığı ile her kuruluşa farklı hizmetler sunan kadromuz grafik tasarımlarında son teknoloji sistemleri kullanarak hedef kitleye en kısa ve etkili yoldan ulaşıyor. Özel olarak seçilen fontlar ve görseller ile tasarılar size özel oluyor. İyi bir grafik ile;

  • prestij,
  • kar,
  • başarı,
  • markalaşma,
  • profesyonellik,
  • tercih edilirlik kazanacaksınız.

Grafik tasarım iletişim fikirlerini sanat ve teknoloji yollarıyla birleştiren yaratıcı bir süreçtir. Öyle ki grafik tasarımla bir resmin bin kelime değerinde olduğunu düşünebiliriz. Grafik tasarımın amacı gerek iletişim gerekse estetik kaliteyi en üst düzeye çıkarmaktır.  Peki kimdir grafik tasarımcısı ve grafik tasarım hizmetleri nelerdir?

Grafik Tasarımcı Kimdir?

Günümüzde kalıplarının dışına çıkarak esneklik göstermek zorunda olan yaratıcı, üretken kişilerdir. Grafikerler için yalnızca bir grafik programını uzman olarak kullanmak yetmiyor. Müşteriyi ve tüketicisini anlayan, vizyon sahibi, yenilikçi ve yaratmakta sınır tanımayan bir yapıda olmak grafikerlerin olmazsa olmazlarından.

Bir grafiker gözlem ve araştırma yeteneğine sahip olmalı ve kendini elindeki materyallerle sınırlamadan değişik opsiyonlar sunabilmelidir. Bir hizmet, ürün/ürün grubunu kimliğe büründüren grafik tasarımcıdır. Tasarım süresince fikir ve iletilerin görsel ifadelerini sunmak için sözcükleri, sembolleri ve imgeleri bir araya getirmekte ve yeni biçimler oluşturmakta çeşitli yöntem ve teknikler kullanır.

Hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritm ve birlik ilkelerine uzak olmamalıdır.

Grafik Tasarım Hizmetleri nelerdir?

İletişim kaygısı taşıyan her türlü ürün ve hizmet grafik tasarımın uygulama alanına girmektedir. Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren bir grafik tasarımcı, kurumsal kimlik, logo, kartvizit, poster ve afiş, e-bülten ve mailing, dergi, broşür ve katalog gibi sayısız konularda müşterisini en iyi şekilde anlayarak, alanında ifade etmelidir. Tasarımda farklılaşan özgün çalışmalarla rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.

Kişisel ya da kurumsal düzeyde, tüm basılı veya dijital reklam, tanıtım, kimlik konularınız grafik tasarımla çözümlenebilir. Web sitesi içerisinde müşteriyle bütünleşecek olan tüm detaylar yine grafikerler desteğiyle web tasarımcıların elinden çıkmaktadır.

Projeye başlarken yapılan araştırmalar işin önemli sürecini oluşturur. Hizmet dahilinde ortaya çıkan tüm çalışmalar kurum kimliğinin bir yansıması olacaktır. Kötü değerlendirilmiş bir ifadeyle faydadan çok zarar görmek mümkün.

Ufak görünen ama önemi tartışılmaz bir logo tasarımından, sokaklarda binlerce kişiye ulaşacak bir billboard ilanına kadar alınan sorumluluk çok büyüktür.

Kurum kimliği ile özdeşleşen bir imaj yaratmak markalaşmanın en önemli adımıdır. Bu yolda markaya bir imza kazandıracak olan grafik tasarımcının hata yapma lüksü yok denebilir. Grafik tasarım hizmetleri içerisinde karar verilen ve uygulamaya alınarak basılı veya dijital olarak yayınlanmaya başlanan her görsel artık kurumsal kimliğin ayrılmaz bir parçasıdır.

Grafik Tasarım Nedir?

Grafik tasarım, düşüncenin veya bir mesajın görsel hale getirilmesine denir. Grafik tasarımının yapılabilmesi için belli bir eğitimin ve dolayısıyla bilginin olması gereklidir.

Grafik tasarımını yapan bu kişilere ise grafik tasarımcısı (grafiker) denir. Grafik tasarımı birçok alanda uygulanabilen bir daldır ve bu dallar günümüzde teknolojinin genişlemesi ile birlikte çoğalma göstermektedir.

Logo, billboard, broşür, el ilanları, marka oluşturma, tv reklamları, iç mimari, araç giydirme, hareketli filmler, animasyonlar, arayüz tasarımları, gazeteler, kitap, dergi, ambalaj tasarımı, cephe giydirme gibi birçok alanda kullanılabilen grafik tasarımı, görüleceği üzere birçok sektör için önemli bir görev üstlenmiştir.

Grafik tasarımının yapılabilmesi için piyasa da birçok farklı program bulunmaktadır; ama bunların içinde profesyonel anlamda az sayıda program bulunur. Bunların başında da, Corel Draw, Adobe Illustrator (Ai), Adobe Photoshop gibi profesyonel programlar bulunur. Peganom grafik tasarım ekibimiz bu programlar üzerine eğitim almış, profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Kaliteli bir iş ortaya çıkarmak içinde, bu programların profesyonel bir şekilde kullanılması kesinlikle şarttır.

Küçük veya büyük firmalar için internet piyasasında yer almak neredeyse zorunlu bir durum haline gelmiştir. Durum böyle olunca web sitelerin yapımı, web sitesinin logosu, internet reklamcılığı gibi birçok alanda da grafik tasarımı devreye girer. Özellikle kurumlar için grafik tasarımı olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.

Logo Tasarımı

Logolar, işletmeler için kimlik görevi görür ve işletmeler için oldukça önemlidir. Bir firmanın imzası diyebileceğimiz logolar, kurumsal firmaların imajını doğrudan etkiler. Nitekim, firmanın bundan sonraki tüm çalışmalarında o logo da, onları temsil edecek bir öğedir. Logo ne kadar iyi olursa, imajınıza da o kadar büyük etkisi olur.

Bir web sitesine, televizyon kanallarına, gazetelere veya dergilere kurumsal firmanız için reklam verdiğinizi düşünelim. İşte burada sizi yine logonuz temsil edecektir. Küçük web sitelerinin bile logoya sahip olduklarını düşünürsek, kurumsal firmaların logoları çok daha profesyonel olmalıdır.

Logo tasarımı yapılmadan önce şirketin detaylı bir analizi yapılmalı ve bu analiz sonucunda logo tasarımı yapılmalıdır. Firmanın misyonu, hangi sektörde hizmet verdiği, hangi müşteri kitlesine hitap ettiği logo tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gereken öğeler arasında yer alır. Ayrıca firma hangi alanda hizmet veriyor ise, o hizmet ile alakalı bir logo kullanılması çok önemlidir.

Araç lastiği üreten bir firmayı örnek olarak ele alalım. Bu firma ancak ve ancak lastik görselinin kullanıldığı bir logoyu kullanmalıdır. Logoyu yaptırdığınız firmanın da, tecrübeli ve kaliteli işler çıkaran bir ekibe sahip olması gerekmektedir. Bu doğrultu da, firma yetkililerine en doğru sunumu ve yönlendirmeyi yapabilirler.

Peganom ekibi olarak, firmanız için en uygun logo tasarımını sizlere farklı seçenekler ile sunuyor ve sizlerin kararları doğrultusunda logo tasarımı çalışmanıza yön veriyoruz. Çalışma sonucunda da, firmanız için en profesyonel logonuz, sizlerin fikirleri ve bizlerin becerileri ile ortaya çıkmış oluyor.

Kurumsal firmalar için yapılan logoların sonraki süreçte değiştirilmesi de, firma için eksi bir durum oluşturmaktadır. Bu yüzden, firmanın ilk logosunu tasarlarken iyi bir karar verilmesi oldukça önemli bir süreçtir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımında ki en önemli süreç, yukarıda detaylı olarak bahsettiğimiz logo tasarımıdır. Bu yüzden logo tasarımı hakkında yeterli bilgiyi sizlere aktardığımızı düşünerek bu aşamada sizlere diğer unsurlardan bahsedeceğiz.

Kurumsal kimlik terimi oldukça geniş bir kavram olma özelliği taşır. Ofisin tasarımı, personelin kılık kıyafeti, araç giydirme işlemleri, web sitesi, web sitesinde kullanılan görsel öğeler, tabelalar, ambalaj, çek tasarımı, kupon tasarımları, dosya tasarımları, zarf tasarımları, kartvizit gibi tüm unsurlar kurumsal kimlik içinde yer alır.

Yukarıda tüm saydığımız öğelerden de anlaşılacağı üzere, kurumsal kimlik firmanın görünen yüzüdür. Özellikle pazarlama alanında oldukça önemli bir faktör olan kurumsal kimlik; firmanın hedeflerini, ürünlerini, amaçlarını, hedef kitleye ulaştırmak için köprü görevi görmektedir. Kurumsal kimlik tasarımı, işletmelerin iskeleti görevini görür.

Bu yüzden bu süreçte, profesyonel destek alınması önemlidir. Bu aşamada seçeceğiniz firmanın, daha önceki referansları incelenmeli ve bu önemli görevi üstlenebilecek kapasite de olup olmadıkları araştırılmalıdır. Zira piyasada profesyonel görüntü çizen, amatör firma sayısı oldukça fazladır.

Grafik tasarım istediğiniz mesajı iletebilmek, görseli geliştirmek ya da bir düşünceyi görsel öğelere dönüştürebilmek için yararlanabileceğiniz bir tekniktir. İki boyutlu veya üç boyutlu olarak düzenlenmesi gereken, yaratıcılık gerektiren bir iştir.

Baskı, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi pek çok farklı alanda dijital ya da dijital olmayacak şekillerde uygulanabilir.

Kurumsal bir kimlik elde etmek isteyen firmaların ofis içi ve ofis dışı bütün iletişim ağlarında firmanın kurumsal kimliği grafik tasarım sayesinde temsil edilir. Sade ve karışıklıktan uzak grafik tasarımları firmaların daha akılda kalıcı olmasını sağlamaktadır.

Banner Grafik Tasarımı

İnternet sitelerinin içerisinde yer alan reklam panoları olarak adlandırılan Banner formatlı tasarımlardır. Sizin internet sitenizin dışındaki sitelerde belirli bir ücret karşılığı sizlerin Banner reklamları yerleştirilir. Böylelikle o adresi ziyaret edenler reklamınızı izleyerek, tıkladıkları takdirde sizin sayfanıza yönlendirilirler.

Dergi Grafik Tasarımı

Sayfaların dizayn edilmesi ve içeriklerin hangi alanlarda yer alacakları dergilerin tasarım süreçleri içerisinde yer almaktadır. Metinlerin görsel açıdan duruşları, görsellerin boyutları, renklendirme, karakter boyutları ve sayfaların genel duruşları dergi grafik tasarımı kapsamında ele alınan konular arasındadır.

Afiş Grafik Tasarımı

Etkileyici bir afiş tasarlanabilmesi için öncelikle uygun bir görsel yaratılması gereklidir. İllüstrasyon ya da fotoğraf olarak seçilen bu görsel ise sloganınızı destekleyecek bir ifadeye sahip olmalıdır. Tüketicilerin algılarına göre tasarlanan afişler ise, insanların akıllarında uzun süre yer edebilmenizi sağlamaktadır.

Kart Grafik Tasarımı

İletişim bilgilerinin ve kişisel bilgilerin yer aldığı kart tasarımları, pazarlama çalışmalarında en fazla dikkat edilmesi konular arasındadır. Profesyonel bir şekilde tasarlanmış olan kartlar ile kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Grafik Tasarım Hizmetleri

Firmamız sizlere uzman olduğu konularda kaliteli ve profesyonel hizmetler vermektedir. Grafik işlerinizin en iyi şekilde yapılması ve firmalarınızın profesyonel bir kimliğe ulaşması için sizlere çözümler üretmekteyiz.

Firmamız web sitesi tasarımından, logo tasarımına, kurumsal kimlik oluşturulmasından, antetli kağıtların oluşturulması kadar birçok alanda sizlere hizmet vermektedir. Sizlerin ve firmalarınızın sektörde daha ileri gidebilmesi ve kısa sürelerde aktif şekilde büyüyebilmesi için sizlere çözümler üretmekteyiz.

Firmamız sağladığı grafik tasarım hizmetleri ile firmaların piyasada müşterilere karşı daha profesyonel görünmesini ve kurumsal yapılara sahip olmasını sağlamaktadır. Günümüzde amatör çalışan ve kurumsal yapıdan uzak firmaların büyüyemediği ve gelişemedi ortadadır. Bu sebeple firmalar bu konularda büyük hassasiyet görmektedir. Firmamızda sizlere bu konuda etkili ve profesyonel çözümler sunmaktadır.

Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik

Günümüzde sektöründe ilerlemek ve büyümek isteyen firmalar kurumsal yapılarda olmalıdır. Firmalar kendilerine ait özellikler ile ortaya çıkmakta ve mutlaka bir kimliği olmalıdır. Bunun oluşması oldukça önemli ve detaylı bir çalışma gerektirmektedir. Şirketlerin sağlan yapılarının en iyi şekilde incelenmesi ve bunun grafiklerde ve detaylarda yansıtılması gerekmektedir.

Bunu sağlamak içinde bir logo ve belirli renklerin oluşturulması gerekmektedir. Bunun yanında oluşturulacak logo, kartvizitler ve antetli kağıtlar ile kurumsal kimlik yaşatılmalıdır. Müşterilerinizin firmanız hakkında doğru düşüncelere sahip olması için sizlerin iletişim yetenekleriniz yanında firmanızın kimliği ile de bu sağlanmalıdır.

Çok kaliteli hizmetler vermek ve ürünler üretmek belirli bir firma kimliği olmadan çok anlam ifade etmemektedir. Bu sebeple sizlerin firmanız hakkında vereceği bilgiler ve istekleriniz çerçevesinde firmanız için kurumsal kimlik oluşturulması ve logo tasarımları gibi konularda çözümler üreterek sizlerin ilerlemesini ve büyümesini sağlamaktayız.

Firmamız sağladığı Grafik Tasarım Hizmetleri ile sizlere her detayı düşünülmüş kurumsal kimlik kazandırmak ve logo tasarımları yapmaktadır.

Web Sitesi Tasarımı

Günümüzde birçok firma internet üzerinden kendilerinin tanıtılması ve daha farklı müşterilere ulaşılması için web siteleri oluşturmaktadır. Oldukça büyük bir öneme sahip olan ve birçok firma için olmazsa olmaz nitelikteki web siteleri her aşamasında firmaların kalitesini ve profesyonelliğini yansıtacaktır.

Firmaların verdikleri kaliteli hizmet ve ürettikleri ürünler gibi web sitelerinin de iyi bir tasarımda olması beklenen bir özelliktir. Firmamız sağladığı grafik tasarım hizmetleri ile oldukça kaliteli ve yaratıcı web siteleri tasarımı yapmakta ve her detayını profesyonelce oluşturmaktadır. Tamamen firmanızın kimliğinin yansıtılacağı ve sizlerin kalitesini ortaya çıkartacak web siteleri tasarlanmaktadır.

Firmamız sektörde yıllardır hizmet vermekte olan profesyonel bir firmadır. Konusunda uzman ve deneyimli personellerimiz ile sizlerin isteklerini en iyi ve kaliteli şekilde hayata geçirmekteyiz.

Profesyonel Grafik Tasarım Hizmetleri

Firmamız çağın ihtiyaçları doğrultusunda birçok şirketin gerek duyduğu grafik tasarım ve hizmetler konusunda çözümler üretmektedir. Firmamız sizlere kurumsal kimlik oluşturmak, logo tasarımı ve web sitesi tasarımı tanında baskılı veya online ortamlar için ürün katalogları, broşür, kartvizit ve afiş oluşturulması konularında da hizmet vermektedir.

Firmanız için gerekli katalog ve broşürlerin oldukça kaliteli ve firmanızın kimliğinin yansıtılacağı bir şekilde oluşturulması ve basılması firmamızın sağladığı hizmetlerdendir. Firmamız sağladığı grafik tasarım hizmetleri ile dergi ve bülten, kartvizit gibi grafik konulu tüm işlerinizde sizlere hizmet vermektedir.

Firmamız şirketinizin en iyi ve profesyonel şekilde algılanması için büyük bir çaba gösterecektir. Bunun sağlanması günümüzde oldukça önemli ve avantaj sağlayan bir durumdur. Sizlerde şirketinizin sağladığı kaliteli hizmetler ve ürettiği ürünler gibi kaliteli ve profesyonel görünmesi için firmamızdan yararlanabilir ve grafik tasarımlar elde edebilirsiniz..

Şimdi Ara
Whatsapp