slayt peganom-logo dummy Hakkımızda Dijital Pazarlama kanallarını etkin bir biçimde kullanarak Marka Yönetimi ve PR Çözümleri Sunuyoruz... dummy Hakkımızda dummy Hakkımızda dummy Hakkımızda Dijital Pazarlama kanallarını etkin bir biçimde kullanarak Marka Yönetimi ve PR Çözümleri Sunuyoruz...

BİZ KİMİZ!

Peganom olarak 2006 Yılından itibaren Yazılım ve Web tasarım Çalışmalarına başlamıştır. Kısa süre içinde sektörde saygın bir yer edinen peganom başarısı ile türkiyenin büyük firmalarının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Yıllar içinde Kurumsal firmaların tercihi olan firmamız zamanın gereklilikleri doğrultusunda hizmetleri içine eticaret, Sosyal medya, Marka yönetimi ve SEO çözümleri de katarak ve kadrosunu dalındaki en yetkin kişiler ile donatarak gücüne güç katmıştır. Sektöre yön veren çeşitli seminerler ve eğitimler vererek müşterilerine ve sektöre yeni giren firmalara öncü olan peganom E-Ticaret, web tasarım, SEO, Google adwords, Facebook, instagram reklamcılığı ve Dijital pazarlama alanındaki sayısız başarısı ile sektöre yön vermiştir.

Çözümlerimiz

Peganom olarak yazılım, Android uygulama, ios uygulama, E-Ticaret Sitesi , Kurumsal Web Tasarım, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, Facebook, İnstagram reklam yönetimi, Google Adwords yönetimi, SEO, Marka Yönetimi, içerik yönetimi, kurumsal Kimlik Çözümleri Sunmaktayız.