fbpx
Sosyal Medya Yönetimi

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

İYİ BİR SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ, İYİ BİR MARKA YÖNTEMİDİR.

Gelişen dünyamızda Sosyal Medya olmazsa olmazlarımızın arasına girdi bile. Her gün dünyada sosyal medyadan yapılan paylaşımların sayısı 1.5 milyarın üzerine çıktı.

Bu bağlamda artık pek çok kurumsal yapı da sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya başladı. Bu noktada, sosyal medya hesaplarının doğru ve bilinçli şekilde profesyonel bir biçimde yönetimi çok önemli bir faktör çünkü sosyal medya aracılığıyla hem bir imaj temsil edilmekte hem de bir paylaşım ile milyonlarca kişiye anında ulaşılabilmektedir.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Markanızdan sosyal medyada ne kadar bahsedilirse, marka gücünüz o kadar kuvvetlenir. Siz sosyal medyada profesyonel bir şekilde aktif ve var oldukça insanlar sizi daha çok konuşurlar. Dolayısıyla sosyal medyadaki aktifliğiniz marka gücünüzü arttırarak, itibarınızı güçlendirecektir.

Dijital pazarlama ve halkla ilişkiler ajansları için sosyal medya takip, analiz, yönetim ve raporlama çözümleri. İster tek bir müşteri üzerine yoğunlaşan bir proje, ister düzinelerce müşterinin hesaplarının yönetildiği bir çalışma olsun.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

dijital pazarlama faaliyetlerinizin daha etkili gerçekleştirilmesi için ölçeklenebilir çözümler sunar. Birden fazla hesabı kolayca yönetin, çalışanlarınız arasındaki iş akışını mükemmelleştirin ve müşterilerinize, doğru sosyal medya yönetiminin, markalarını nasıl doğrudan etkileyebileceğini gösterin.

Ekibimiz, 15 yıllık sektör tecrübesiyle dijital pazarlama faaliyetleri ve halkla ilişkiler stratejilerinizin oluşturulmasına destek vererek başarınızın sürekliliğini sağlar.

Kolay kurulum

Kişiye özel paneller ve eğitimle çalışanlarınızın sorunları erken fark edip hızlı bir şekilde harekete geçmesini sağlayın. Uygulaması ve kullanması kolay bir arayüz.

Ajans hesap yönetimi

Sosyal medyadaki etkinliğinize dair uzmanlarımızdan stratejik danışmanlık hizmeti alın ve çalışanlarınızla müşterilerinizin platformdan en üst düzeyde yararlanmasını sağlayın.

Veriye Dayalı Strateji

dijital medya ve sosyal dünyayı analiz yeteneği sayesinde, her markanın kimliğine uygun sosyal medya danışmanlığı.

İçerik Üretimi ve Görsel Tasarım

Markanın doğru hedef kitleye, doğru kanaldan, doğru zamanda iletişim kurmasını sağlayan kreatif içerik üretimi, görsel tasarım ve sosyal medya yönetimi.

Sosyal Medya Reklamları

İçerikle pazarlama ve performans pazarlama için kampanya üretimi ve sosyal medya reklam yönetimi.

Instagram Gif & Kreatif Projeler

Instagram Gif sticker tasarımları, özel çekim prodüksiyonlar ve projeler.

Şimdi Ara
Whatsapp